Tobacco-free nicotine products — 18+ only. Nicotine is addictive.
GoatSalty Caramel

Goat Salty Caramel

Výrobek bez tabáku

Goat Salty Caramel spojuje bohatou máslovou sladkost karamelu s nádechem soli pro vyvážený chuťový profil. Každý slim sáček nabízí vysokou dávku nikotinu (asi 11,5 mg) pro uživatele, kteří preferují něco silnějšího než mírné varianty. Chuť slaného karamelu je luxusní, ale ne příliš těžká, díky kombinaci krémové sladkosti a příjemných slaných protikladů. Díky 20 sáčekům v dóze nabízí Goat Salty Caramel diskrétní zážitek bez tabáku s konzistentní chutí a intenzitou.

3,95 €za dózuNení skladem
NENÍ SKLADEMGoat Salty Caramel
FormátSáček
Síla11,5 mg za sáček
PříchutěSalty Caramel
Goat Salty Caramel

Vybraná příchuť

Salty Caramel

Prohlédnout produkty Goat
Velikost balení

Kombinovaná sleva zahrnuje i další dózy, které už máte v košíku.

Přidejte další 10 a získejte Sleva 13%Sleva 10%

Upozornit, až bude produkt znovu skladem

O produktu Goat Salty Caramel vám pošleme pouze jeden e-mail. Po odeslání upozornění zůstane požadavek v historii zákazníka.

Ochrana kupujícíhoVrácení do 14 dnů · standardní doprava se vrací · švédské spotřebitelské právo

Autorizované zboží

Originální výrobky v zapečetěných dózách

Sledované doručení po EU

Objednávky do 17:00 CET expedujeme tentýž pracovní den · sledované doručení · 2–7 pracovních dnů

Diskrétní balení

Nenápadný vnější obal bez označení

Skutečná podpora

Odpověď do 1–2 pracovních dnů · po–pá, 09:00–17:00 CET

Pouze pro osoby starší 18 let. Obsahuje nikotin. Nikotin je návyková látka. Výrobek bez tabáku. Není určen k prodeji nezletilým.
VisaMastercardGoogle PayApple Pay
Číst dále · Goat Salty CaramelPřečíst celý popis produktu

O produktu Goat Salty Caramel

Goat Salty Caramel spojuje bohatou máslovou sladkost karamelu s nádechem soli pro vyvážený chuťový profil. Každý slim sáček nabízí vysokou dávku nikotinu (asi 11,5 mg) pro uživatele, kteří preferují něco silnějšího než mírné varianty. Chuť slaného karamelu je luxusní, ale ne příliš těžká, díky kombinaci krémové sladkosti a příjemných slaných protikladů. Díky 20 sáčekům v dóze nabízí Goat Salty Caramel diskrétní zážitek bez tabáku s konzistentní chutí a intenzitou.

Goat Salty Caramel — Sladký, slaný, silný

Tento sáček je založen na kontrastu. Samotný karamel může být těžký; přidáním jemného slaného nárazu se však výsledek stává živějším a vrstevnatějším. Nikotinová síla dodává chutě dostatečný říz, takže si můžete vychutnat její bohatost, aniž by působila příliš jako dezert. Design slim sáčku zajišťuje komfort a diskrétnost pod retem, zatímco čistě bílý, beztabákový formát pomáhá udržet čistotu.

Chuťový profil Goat Salty Caramel

Chuť začíná krémovou sladkostí karamelu, za kterou následuje slaný podtón, který dodává hloubku. Chuť příjemně přetrvává po většinu doby používání sáčku. Protože hladina nikotinu není extrémní, sladkost vyniká velmi dobře. Pro ty, kteří mají rádi sáčky typu „dezert“ – tedy něco komplexnějšího než jen ovoce nebo máta – je tento produkt ideální volbou.

Závěrečné shrnutí

Goat Salty Caramel je ideální pro ty, kteří hledají výraznou chuť s charakterem. Dostatečně silný pro uspokojení, dostatečně sladký pro potěšení a dostatečně unikátní, aby vynikl. Pokud hledáte sáček, který je luxusní a má silný dopad, rozhodně si ho vyzkoušíte.

Informace o produktuSíla, formát, dostupnost a podrobnosti o produktu
Značka
Goat
Typ produktu
Nikotinový sáček
Příchuť
Salty Caramel
Formát
Sáček
Síla
11,5 mg za sáček
Sáčků v dóze
20
Dostupnost
Není skladem
Kategorie
Mint
SKU
1645
Doručení a vráceníDoba doručení a informace o vrácení

Dostupné způsoby a doba doručení i konečná cena dopravy se pro vaši destinaci zobrazí při placení.

Další produkty Goat

Zobrazit vše →

10 × dóza · 3,56 € za dózu

35,55 €