Tobacco-free nicotine products — 18+ only. Nicotine is addictive.
EnergyIceberg Energy

Iceberg Energy 56mg

Výrobek bez tabáku

Iceberg Energy 56mg přináší výraznou chuť klasického energetického nápoje v kombinaci s ultra silným nikotinovým nárazem, který je určen pouze pro zkušené uživatele. Díky svému nezaměnitelnému sladko-kyselému profilu a extrémní koncentraci 56 mg nikotinu tento sáček nabízí živý a elektrizující zážitek, který přirozeně zapadá do intenzivního světa nikotinových sáčků Iceberg. Každý tenký sáček poskytuje hladký komfort a zároveň uvolňuje chuť, která vybuchuje známým prašivým charakterem energetických nápojů. Iceberg Energy 56mg je vytvořen pro uživatele hledající ultra silný sáček, který spojuje živou chuť s nekompromisní intenzitou.

3,95 €za dózu1 311 · Skladem
Iceberg Energy 56mg
FormátSáček
Síla56 mg za sáček
PříchutěIceberg Energy
Iceberg Energy 56mg

Vybraná příchuť

Iceberg Energy

Prohlédnout produkty Energy
Velikost balení

Kombinovaná sleva zahrnuje i další dózy, které už máte v košíku.

Přidejte další 10 a získejte Sleva 13%Sleva 10%
Ochrana kupujícíhoVrácení do 14 dnů · standardní doprava se vrací · švédské spotřebitelské právo

Autorizované zboží

Originální výrobky v zapečetěných dózách

Sledované doručení po EU

Objednávky do 17:00 CET expedujeme tentýž pracovní den · sledované doručení · 2–7 pracovních dnů

Diskrétní balení

Nenápadný vnější obal bez označení

Skutečná podpora

Odpověď do 1–2 pracovních dnů · po–pá, 09:00–17:00 CET

Pouze pro osoby starší 18 let. Obsahuje nikotin. Nikotin je návyková látka. Výrobek bez tabáku. Není určen k prodeji nezletilým.
VisaMastercardGoogle PayApple Pay
Číst dále · Iceberg Energy 56mgPřečíst celý popis produktu

O produktu Iceberg Energy 56mg

Iceberg Energy 56mg přináší výraznou chuť klasického energetického nápoje v kombinaci s ultra silným nikotinovým nárazem, který je určen pouze pro zkušené uživatele. Díky svému nezaměnitelnému sladko-kyselému profilu a extrémní koncentraci 56 mg nikotinu tento sáček nabízí živý a elektrizující zážitek, který přirozeně zapadá do intenzivního světa nikotinových sáčků Iceberg. Každý tenký sáček poskytuje hladký komfort a zároveň uvolňuje chuť, která vybuchuje známým prašivým charakterem energetických nápojů. Iceberg Energy 56mg je vytvořen pro uživatele hledající ultra silný sáček, který spojuje živou chuť s nekompromisní intenzitou.

Iceberg Energy 56mg – elektrizující chuť a maximální dopad v rámci nikotinových sáčků Iceberg

Iceberg Energy 56mg vyniká díky svému okamžitě rozpoznatelnemu chuťovému profilu. Inspirováno populárními energetickými nápoji, nabízí stimulující kombinaci ovocné sladkosti, ostré kyselosti a jemného pocitu prašivosti. Tato živá chuť se dokonale doplňuje s ultra silným obsahem nikotinu, což vytváří zážitek navržený tak, aby probudil smysly a poskytl hluboký, uspokojivý náraz. Jako součást řady ultra silných nikotinových sáčků Iceberg je tato chuť vytvořena přímo pro uživatele, kteří přesně vědí, co chtějí: vysokou sílu a výraznou chuť.

Výrazná a známá chuť energetického nápoje

Chuť energetických nápojů je známá svou vzrušující chutí a Iceberg Energy 56mg tento typický mix zachycuje bezchybně. Díky směsi ovocné sladkosti a kyselých citrusových tónů se chuť rozvíjí s živým jiskřením, které napodobuje pocit při popíjení vychlazeného energetického nápoje z plechovky. Jasná, bonbonová sladkost se doplňuje o osvěžující nádech, což sáčku dodává dynamický a povzbuzující chuťový zážitek.

Tato chuť je ideální pro uživatele, kteří mají rádi výrazné, sladké sáčky s veselým charakterem inspirovaným adrenalinem.

Ultra silný 56mg nikotin určený pro zkušené uživatele

S koncentrací 56 mg patří Iceberg Energy k nejsilnějším produktům v sortimentu Iceberg. Poskytuje rychlý a silný nikotinový náraz, který zkušení uživatelé sáčků okamžitě poznají. Tato síla umocňuje chuť i intenzitu zážitku, což z něj činí špičkovou volbu pro uživatele preferující maximální stimulaci a rychle působící efekt.

Vzhledem k vysokému obsahu nikotinu je tento sáček doporučován výhradně zkušeným uživatelům nikotinových sáčků Iceberg.

Tenký a diskrétní pro moderní pohodlí

I přes svou intenzivní sílu si Iceberg Energy 56mg udržuje tenký, pohodlný design, který snadno a diskrétně sklouzne pod ret. Sáček příjemně sedí na místě a zároveň uvolňuje chuť a nikotin v konstantním tempu, což zajišťuje hladký a uspokojivý zážitek bez podráždění.

Tento diskrétní formát z něj činí vhodnou volbu pro okamžiky, kdy chcete sílu a chuť, aniž byste přiváděli pozornost k sobě.

Bez tabáku a s důrazem na čistotu chuti

Stejně jako všechny nikotinové sáčky Iceberg, i tento produkt je zcela bez tabáku. Uživatelé si mohou vychutnat intenzivní a chutný zážitek bez kouře, zápachu nebo skvrn. Čistý formát zvýrazňuje výraznou chuť energetického nápoje a zajišťuje, že zůstane konzistentní a příjemná od začátku až do konce.

Kdo si bude Iceberg Energy 56mg užívat?

Tento sáček je vytvořen pro:

Fanoušky chutí energetických nápojů

Uživatele, kteří mají rádi sladké, bonbonové profily

Zkušené uživatele sáčků hledající ultra silný dopad

Ty, kteří mají rádi živou, stimulující chuť

Lidi, kteří preferují silné chutě před mátou nebo mentolem

Zažijte plný náboj Iceberg Energy 56mg

Živý, výrazný a elektrizující, Iceberg Energy 56mg zachycuje vzrušení chuti energetického nápoje a kombinuje ho s jedním z nejsilnějších dostupných způsobů dodávky nikotinu. Prozkoumejte další nikotinové sáčky Iceberg na Europesnus a najděte si chutě, které odpovídají vaší intenzitě.

Informace o produktuSíla, formát, dostupnost a podrobnosti o produktu
Značka
Energy
Typ produktu
Nikotinový sáček
Příchuť
Iceberg Energy
Formát
Sáček
Síla
56 mg za sáček
Sáčků v dóze
20
Dostupnost
1 311 · Skladem
Kategorie
Mint
SKU
1873
Doručení a vráceníDoba doručení a informace o vrácení

Dostupné způsoby a doba doručení i konečná cena dopravy se pro vaši destinaci zobrazí při placení.

Další produkty Energy

Zobrazit vše →

10 × dóza · 3,56 € za dózu

35,55 €