Tobacco-free nicotine products — 18+ only. Nicotine is addictive.
Candy AperolSpritz

Candy Aperol Spritz

Tupakaton tuote

Buy Candy Aperol Spritz Snus - Experience the Refreshing Flavors

5,45 €per rasiaEi varastossa
EI VARASTOSSACandy Aperol Spritz
MuotoPussi
VahvuusNikotiinipussi
MautSpritz
Candy Aperol Spritz

Valittu maku

Spritz

Selaa merkkiä Candy Aperol
Pakkauskoko

Mix & match -alennuksessa huomioidaan muut ostoskorissasi jo olevat rasiat.

Lisää 10, jotta saat edun 13% alennus10% alennus

Ilmoita, kun tuotetta on taas varastossa

Lähetämme yhden sähköpostin, kun Candy Aperol Spritz on jälleen saatavilla.

Ostajansuoja14 päivän palautusoikeus · vakiotoimitus hyvitetään · Ruotsin kuluttajalaki

Valtuutettu valikoima

Alkuperäiset tuotteet sinetöidyissä rasioissa

Seurattava EU-toimitus

Tilaa ennen klo 17.00 CET, lähetys samana arkipäivänä · seurattu toimitus · 2–7 arkipäivää

Huomaamaton pakkaus

Neutraali, merkitsemätön ulkopakkaus

Oikea asiakaspalvelu

Vastaus 1–2 arkipäivässä · ma–pe, 09.00–17.00 CET

Vain yli 18-vuotiaille. Sisältää nikotiinia. Nikotiini aiheuttaa riippuvuutta. Tupakaton tuote. Ei myydä alaikäisille.
VisaMastercardGoogle PayApple Pay
Lue lisää · Candy Aperol SpritzLue koko tuotekuvaus

Tietoa tuotteesta Candy Aperol Spritz

Buy Candy Aperol Spritz Snus - Experience the Refreshing Flavors

Looking for a new flavor that packs a punch? Look no further than Candy Aperol Spritz Snus! This slim pouch is perfect for on-the-go use and is designed to give you a flavorful nicotine experience.

Our Candy Aperol Spritz Snus is perfect for anyone looking to try something new. The pouches are slim and discreet, making them easy to use anywhere. You'll love the refreshing taste of the Aperol Spritz flavor, which is sure to become a favorite.

With 120mg of nicotine in each pouch, Candy Aperol Spritz Snus is a strong product that's perfect for experienced users. But don't worry - the slim pouches make it easy to control your intake, so you can enjoy the flavor without overdoing it.

Each can contains 20 pieces of slim pouches, making it a great value for anyone looking to try a new product. And since our Candy Aperol Spritz Snus doesn't contain tobacco, you can enjoy it wherever you like without worrying about the negative effects of smoking.Order now and experience the refreshing flavor of Candy Aperol Spritz Snus!

TuotetiedotVahvuus, muoto, varastotilanne ja tuotetiedot
Brändi
Candy Aperol
Tuotetyyppi
Nikotiinipussi
Maku
Spritz
Muoto
Pussi
Vahvuus
Nikotiinipussi
Pusseja rasiassa
20
Saatavuus
Ei varastossa
Kategoria
Other
SKU
219
Availability
Unavailable
Taxable
Yes
Variant Count
1
Toimitus ja palautuksetToimitusaika ja palautustiedot

Käytettävissä olevat toimitustavat, toimitusaika ja lopullinen toimituskulu näytetään kassalla määränpääsi mukaan.

10 × rasia · 4,91 € per rasia

49,05 €