Tobacco-free nicotine products — 18+ only. Nicotine is addictive.
IcebergIceberg Coconut

Iceberg Coconut

Tupakaton tuote

Hemmottele itseäsi trooppisilla mauilla: Iceberg Coconut snus

4,45 €per rasiaEi varastossa
EI VARASTOSSAIceberg Coconut
MuotoPussi
Vahvuus40 mg per pussi
MautIceberg Coconut
Iceberg Coconut

Valittu maku

Iceberg Coconut

Selaa merkkiä Iceberg
Pakkauskoko

Mix & match -alennuksessa huomioidaan muut ostoskorissasi jo olevat rasiat.

Lisää 10, jotta saat edun 13% alennus10% alennus

Ilmoita, kun tuotetta on taas varastossa

Lähetämme yhden sähköpostin, kun Iceberg Coconut on jälleen saatavilla.

Ostajansuoja14 päivän palautusoikeus · vakiotoimitus hyvitetään · Ruotsin kuluttajalaki

Valtuutettu valikoima

Alkuperäiset tuotteet sinetöidyissä rasioissa

Seurattava EU-toimitus

Tilaa ennen klo 17.00 CET, lähetys samana arkipäivänä · seurattu toimitus · 2–7 arkipäivää

Huomaamaton pakkaus

Neutraali, merkitsemätön ulkopakkaus

Oikea asiakaspalvelu

Vastaus 1–2 arkipäivässä · ma–pe, 09.00–17.00 CET

Vain yli 18-vuotiaille. Sisältää nikotiinia. Nikotiini aiheuttaa riippuvuutta. Tupakaton tuote. Ei myydä alaikäisille.
VisaMastercardGoogle PayApple Pay
Lue lisää · Iceberg CoconutLue koko tuotekuvaus

Tietoa tuotteesta Iceberg Coconut

Hemmottele itseäsi trooppisilla mauilla: Iceberg Coconut snus

Etsitkö snusta, jossa maistuu trooppisuus? Älä etsi kauempaa kuin Iceberg Coconut. Tämä tupakoimaton snus tarjoaa herkullisen kookoksen maun, joka varmasti kuljettaa sinut hiekkarannalle ja lämpimään tuulahdukseen.

Kapeassa muodossa tämä snus on helppo käyttää ja huomaamaton, joten se sopii erinomaisesti käytettäväksi tien päällä. Huomaa kuitenkin, että se on uskomattoman vahva eikä sitä suositella aloittelijoille; nikotiinipitoisuus ja voimakas maku takaavat, että se tyydyttää varmasti himosi.

Jokainen tölkki Iceberg Coconut snusia sisältää 20 palaa, nikotiinimäärä 40 mg, joten nauttimista riittää. Miksi siis odottaa? Osta Iceberg Coconut snus tänään ja hemmottele itseäsi kookoksen trooppisilla mauilla. Sen ainutlaatuinen maku saa sinut varmasti tuntemaan olosi virkistyneeksi ja tyytyväiseksi.

Ja koska se on tupakoimaton, voit nauttia siitä ilman, että sinun tarvitsee huolehtia tupakan haitallisista vaikutuksista. Mutta muista: tämä snus ei ole heikkohermoisille. Olitpa kokenut snus-käyttäjä, joka etsii uutta trooppista makua, tai yksinkertaisesti snusta, joka antaa kunnolla potkua, Iceberg Coconut on täydellinen valinta. Tilaa tölkkisi tänään ja nauti tämän uskomattoman snusin rohkeista mauista.

TuotetiedotVahvuus, muoto, varastotilanne ja tuotetiedot
Brändi
Iceberg
Tuotetyyppi
Nikotiinipussi
Maku
Iceberg Coconut
Muoto
Pussi
Vahvuus
40 mg per pussi
Pusseja rasiassa
20
Saatavuus
Ei varastossa
Kategoria
Mint
SKU
638
Toimitus ja palautuksetToimitusaika ja palautustiedot

Käytettävissä olevat toimitustavat, toimitusaika ja lopullinen toimituskulu näytetään kassalla määränpääsi mukaan.

Lisää merkiltä Iceberg

Näytä kaikki →

10 × rasia · 4,01 € per rasia

40,05 €