Tobacco-free nicotine products — 18+ only. Nicotine is addictive.
LoopSalty Ludicris

Loop Salty Ludicris Strong

Tupakaton tuote

Loop Salty Ludicris Strong – Suolaisen makean lakritsin rohkea maku

5,95 €per rasiaEi varastossa
EI VARASTOSSALoop Salty Ludicris Strong
MuotoPussi
Vahvuus14 mg per pussi
MautSalty Ludicris
Loop Salty Ludicris Strong

Valittu maku

Salty Ludicris

Selaa merkkiä Loop
Pakkauskoko

Mix & match -alennuksessa huomioidaan muut ostoskorissasi jo olevat rasiat.

Lisää 10, jotta saat edun 13% alennus10% alennus

Ilmoita, kun tuotetta on taas varastossa

Lähetämme yhden sähköpostin, kun Loop Salty Ludicris Strong on jälleen saatavilla.

Ostajansuoja14 päivän palautusoikeus · vakiotoimitus hyvitetään · Ruotsin kuluttajalaki

Valtuutettu valikoima

Alkuperäiset tuotteet sinetöidyissä rasioissa

Seurattava EU-toimitus

Tilaa ennen klo 17.00 CET, lähetys samana arkipäivänä · seurattu toimitus · 2–7 arkipäivää

Huomaamaton pakkaus

Neutraali, merkitsemätön ulkopakkaus

Oikea asiakaspalvelu

Vastaus 1–2 arkipäivässä · ma–pe, 09.00–17.00 CET

Vain yli 18-vuotiaille. Sisältää nikotiinia. Nikotiini aiheuttaa riippuvuutta. Tupakaton tuote. Ei myydä alaikäisille.
VisaMastercardGoogle PayApple Pay
Lue lisää · Loop Salty Ludicris StrongLue koko tuotekuvaus

Tietoa tuotteesta Loop Salty Ludicris Strong

Loop Salty Ludicris Strong – Suolaisen makean lakritsin rohkea maku

Astuthan maailmaan, jossa maut ovat rohkeita ja selkeästi erottuvia, ja Loop Salty Ludicris Strong. Tämä nikotiinipussukka tarjoaa ainutlaatuisen ja intensiivisen suolaisen lakritsin maun tarjoten maukkaan ja tyydyttävän nautinnon, joka erottuu joukosta. Nikotiinivahvuus on keskitasoa, 15 mg nikotiinia per nikotiinipussi, joten se sopii käyttäjille, jotka etsivät makua tuottavaa potkua ilman, että intensiteetti käy ylivoimaiseksi.

Jokainen tölkki sisältää 20 ohutta nikotiinipussia, jotka on suunniteltu huomaamattomaan ja mukavaan käyttöön. Ohut muoto varmistaa sujuvan istuvuuden huulen alla, ja se antaa tasaisen nikotiinin vapautuksen sekä tunnistettavan suolaisen lakritsin maun, joka pitää makuaistisi aktiivisena.

Olitpa sitten lakritsin ystävä tai etsit vain jotain uutta kokeiltavaksi, Loop Salty Ludicris Strong tarjoaa tehokkaan ja rohkean nikotiinikokemuksen, joka jättää varmasti pysyvän vaikutelman.

TuotetiedotVahvuus, muoto, varastotilanne ja tuotetiedot
Brändi
Loop
Tuotetyyppi
Nikotiinipussi
Maku
Salty Ludicris
Muoto
Pussi
Vahvuus
14 mg per pussi
Pusseja rasiassa
20
Saatavuus
Ei varastossa
Kategoria
Mint
SKU
273
Toimitus ja palautuksetToimitusaika ja palautustiedot

Käytettävissä olevat toimitustavat, toimitusaika ja lopullinen toimituskulu näytetään kassalla määränpääsi mukaan.

Lisää merkiltä Loop

Näytä kaikki →

10 × rasia · 5,36 € per rasia

53,55 €