Tobacco-free nicotine products — 18+ only. Nicotine is addictive.
FedrsIce Cool Frosty Grape

Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape

Tabaksvrij product

Frosty Grape Medium — Fruitige chill met verhoogde sterkte

€ 4,75€ 2,74per blik91 · Op voorraad
AANBIEDINGFedrs Ice Cool Medium Frosty Grape
FormaatZakje
Sterkte15 mg per zakje
SmakenIce Cool Frosty Grape
Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape

Geselecteerde smaak

Ice Cool Frosty Grape

Bekijk Fedrs
Verpakkingsgrootte

Bij de mix & match-korting tellen de andere blikken in je winkelwagen mee.

Voeg er nog 10 toe voor 13% korting10% korting
Kopersbescherming14 dagen retour · standaardverzending terugbetaald · Zweeds consumentenrecht

Geautoriseerde voorraad

Originele producten in verzegelde blikjes

Gevolgde EU-bezorging

Bestel vóór 17:00 CET voor verzending op dezelfde werkdag · verzending met tracking · 2–7 werkdagen

Discrete verpakking

Neutrale buitenverpakking zonder labels

Echte ondersteuning

Antwoord binnen 1–2 werkdagen · ma–vr, 09:00–17:00 CET

Alleen voor 18 jaar en ouder. Bevat nicotine. Nicotine is verslavend. Tabaksvrij product. Niet te koop voor minderjarigen.
VisaMastercardGoogle PayApple Pay
Lees meer · Fedrs Ice Cool Medium Frosty GrapeLees de volledige productbeschrijving

Over Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape

Frosty Grape Medium — Fruitige chill met verhoogde sterkte

Fedrs Frosty Grape Medium brengt een sappige druivensmaak in balans met mentholchill, en is nu verbeterd met een sterkere nicotinekick. Met 30 mg/g heeft deze versie meer kracht, waardoor ervaren gebruikers wat meer pit krijgen, terwijl de smaak behouden blijft. De druif blijft licht en knapperig, terwijl de toegevoegde sterkte zorgt voor een vollere, langdurigere ervaring. Het is fris, schoon en opgewaardeerd voor een sterkere pouch voor elke dag.

ProductinformatieSterkte, formaat, voorraad en productdetails
Merk
Fedrs
Producttype
Nicotinezakje
Smaak
Ice Cool Frosty Grape
Formaat
Zakje
Sterkte
15 mg per zakje
Zakjes per blik
20
Beschikbaarheid
91 · Op voorraad
Categorie
Mint
SKU
1605
Mensen vragen ookVeelgestelde vragen

Wat is Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape?

Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape is een tabaksvrije nicotinepouch van Fedrs op Pouchstore.com.

Hoe sterk is Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape?

Elke pouch bevat 15 mg nicotine.

Hoe smaakt Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape?

Het is een Ice Cool Frosty Grape-smaak in de Fedrs-reeks.

Hoeveel pouches zitten er in een blik Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape?

De actuele catalogus vermeldt 20 pouches voor dit blik; controleer het koopblok voor de actuele blikdetails.

Hoe verhoudt Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape zich tot andere Fedrs-smaken?

Binnen ons Fedrs-assortiment is dit de variant Ice Cool Frosty Grape met 15 mg nicotine per pouch. Op de merkpagina staan de andere smaken en sterktes.

Is Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape tabaksvrij?

Ja. Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape is een tabaksvrije nicotinepouch, maar bevat wel nicotine.

Waar kan ik Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape online kopen?

Pouchstore.com verkoopt Fedrs Ice Cool Medium Frosty Grape op deze productpagina. Controleer het koopblok hierboven voor de actuele prijs en beschikbaarheid. Meer over het merk lees je op Fedrs.

Levering en retourLevertijd en retourinformatie

Beschikbare bezorgmethoden, levertijd en de definitieve verzendkosten voor je bestemming worden bij het afrekenen getoond.

Meer van Fedrs

Alles bekijken →

10 × blik · € 2,47 per blik

€ 24,66