
Cuba Black Mango
Cuba Black Mango – intensywny owocowy smak w saszetkach nikotynowych Cuba

Autoryzowany asortyment
Oryginalne produkty w zapieczętowanych puszkach
Śledzona dostawa w UE
Zamów do 17:00 CET, aby wysłać tego samego dnia roboczego · przesyłka śledzona · 2–7 dni roboczych
Dyskretne opakowanie
Neutralne opakowanie zewnętrzne bez oznaczeń
Prawdziwa obsługa
Odpowiedź w 1–2 dni robocze · pon–pt, 09:00–17:00 CET
Czytaj więcej · Cuba Black MangoPrzeczytaj pełny opis produktu
Informacje o Cuba Black Mango
Cuba Black Mango – intensywny owocowy smak w saszetkach nikotynowych Cuba
Cuba Black Mango zapewnia intensywne tropikalne doznania, stworzone dla użytkowników preferujących wysoką moc nikotyny połączoną z bogatym, egzotycznym smakiem. Dzięki wysokiej zawartości nikotyny na poziomie 43 mg oraz 20 slim saszetkom w puszce, produkt ten został zaprojektowany z myślą o doświadczonych użytkownikach, którzy wiedzą, czego szukają. Smak mango jest dojrzały, słodki i pełny, oferując ciepły, tropikalny charakter, który idealnie współgra z mocą Cuba Black. Jako część odważnej linii saszetek nikotynowych Cuba, ta wariant skupia się na maksymalnym uderzeniu, długotrwałym smaku i doświadczeniu wolnym od tytoniu, idealnym dla osób pragnących mocy bez kompromisów.
Głęboki smak mango o tropikalnym charakterze
Smak mango w Cuba Black Mango jest bogaty i wyrazisty, inspirowany dojrzałymi owocami tropikalnymi, a nie cukierkową słodyczą. Rozpoczyna się od gładkiej, soczystej nuty mango, która wydaje się ciepła i lekko kremowa, a następnie przechodzi w głębsze tropikalne tony, nadające smakowi głębię i trwałość. Smak pozostaje spójny przez cały czas użytkowania, pozwalając profilowi mango pozostać wyczuwalnym bez szybkiego zanikania.
W przeciwieństwie do lżejszych owocowych saszetek, ten smak został zaprojektowany tak, aby dorównać wysokiej zawartości nikotyny. Tropikalna słodycz równoważy intensywność, tworząc potężne, a zarazem przyjemne doświadczenie dla użytkowników ceniących smaki owocowe o wyraźnej obecności.
Mocne 43 mg nikotyny dla doświadczonych użytkowników
Cuba Black Mango zawiera 43 mg nikotyny, co plasuje go zdecydowanie w kategorii produktów mocnych. Ten poziom jest przeznaczony dla doświadczonych użytkowników saszetek nikotynowych, którzy są przyzwyczajeni do produktów o wysokiej mocy. Uwalnianie nikotyny jest szybkie i wyraźne, zapewniając głębokie, satysfakcjonujące uderzenie, które utrzymuje się przez cały czas sesji.
W gamie saszetek nikotynowych Cuba ten poziom mocy skupia się na intensywności i efektywności. Nie jest zalecany dla początkujących ani osób wrażliwych na nikotynę, ale jest idealny dla tych, którzy chcą mocnej i skutecznej saszetki.
Format slim zaprojektowany dla dyskretnej mocy
Mimo wysokiej zawartości nikotyny, Cuba Black Mango występuje w formacie slim, co pozwala na komfortowe umieszczenie saszetki pod wargą. Smukły design umożliwia dyskretne stosowanie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności. Materiał saszetki wspiera stabilne uwalnianie nikotyny i smaku, pomagając utrzymać równowagę między intensywnością a komfortem.
Dzięki temu produkt jest odpowiedni dla użytkowników, którzy chcą silnej nikotyny bez dużych saszetek czy niekomfortowego dopasowania.
Bez tytoniu dla czystego smaku
Cuba Black Mango jest całkowicie wolny od tytoniu, co pozwala smakowi mango pozostać czystym i nieskażonym goryczą tytoniu. Brak liści tytoniu gwarantuje brak dymu, brak utrzymującego się zapachu oraz brak przebarwień, co czyni go nowoczesną alternatywą dla użytkowników mocnej nikotyny.
Czysta baza pomaga smakowi tropikalnych owoców pozostać klarownym i przyjemnym, nawet przy wysokiej mocy.
Dla kogo stworzono Cuba Black Mango
Ten produkt jest idealny dla użytkowników, którzy:
– Preferują mocne saszetki nikotynowe
– Cenią głębokie smaki tropikalnych owoców
– Mają doświadczenie w stosowaniu produktów o wysokiej mocy
– Szukają smukłych, dyskretnych saszetek o maksymalnym działaniu
– Wybierają saszetki nikotynowe Cuba ze względu na moc i smak
Doświadcz tropikalnej mocy z Cuba Black Mango
Cuba Black Mango łączy smak dojrzałego mango z poważną mocą nikotyny, tworząc odważną i skuteczną saszetkę dla doświadczonych użytkowników. Odkryj więcej saszetek nikotynowych Cuba w Europesnus i znajdź smaki stworzone dla intensywności.
Informacje o produkcieMoc, format, dostępność i szczegóły produktu
- Marka
- Cuba
- Rodzaj produktu
- Saszetka nikotynowa
- Smak
- Black Mango
- Format
- Saszetka
- Moc
- 43 mg za saszetkę
- Saszetek w puszce
- 20
- Dostępność
- 854 · W magazynie
- Kategoria
- Fruit
- SKU
- 1904
Dostawa i zwrotyCzas dostawy i informacje o zwrotach
Dostępne metody i terminy dostawy oraz ostateczny koszt są wyświetlane przy płatności zgodnie z miejscem docelowym.
Więcej produktów Cuba
Zobacz wszystko →


43 mg za saszetkę · 20 saszetek
0,24 € za saszetkę
Rabaty ilościowe · 16%

43 mg za saszetkę · 20 saszetek
0,24 € za saszetkę
Rabaty ilościowe · 16%


